Osta pilet

Terviseohutus ja vaktsineerimine

 

Simple Session soovib pakkuda oma külalistele võimalikult turvalist festivalikogemust. Seega kontrollime festivalil osalejate tervisesertifikaati ja pakume kiirtestimise võimalust.

 

Festivalil saad osaleda, kui:

  • Digitaalse tervisesertifikaadiga, mis tõestab COVID-19 vastu vaktsineerimist, viiruse läbipõdemist või negatiivset testi. Tõendi saad luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Tõendi (oluline on QR kood!) saab salvestada telefoni või printida välja ning see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.
  • Tuled festivalile kuni 72 tundi varem tehtud negatiivse PCR-testiga
  • Kohapeal tehtud kiirtestiga. Soovitame tulla testima vähemalt tund enne festivalialale sisenemist. Testitulemuse ooteaeg on küll vaid 10–15 minutit, kuid tekkida võib järjekord. Kiirtesti tulemus kehtib 48 tundi, mis tähendab, et näiteks reedel (20. augustil) tehtud testi tulemus kehtib ka laupäeval festivalil ja mõlemal meie peol reedel ja laupäeval. Kiirtesti tegemine maksab 8 eurot.

Vastavalt valitsuse otsusele ei pea nakkusohtlikkust tõestama alla 18 a. vanused (17. aastased ja nooremad) inimesed.

 


 

Festivali kiirtestimise punkt on avatud sissepääsu juures:

 

R, 20. augustil 12.30–19.00

L, 21. augustil 12.30–20.00

 

Simple Session 21 korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.