Red Bull TV Osta pilet

Saku Suurhall

Simple Session 2020 toimub Saku Suurhallis, mis on parim multifunktsionaalne areen äri-, spordi- ja meelelahutusürituste läbiviimiseks. Saku Suurhalli aadress on Paldiski maantee 104b, 13522 Tallinn.

Lennujaam

Lennart Meri Tallinna lennujaam asub vaid 4km kesklinnast. Olenevalt liiklusest, taksosõit lennujaamast kesklinna hotellidesse võtab kuni 10 minutit ja maksab 6-10 eurot. Kõige lihtsam on võtta takso lennujaama ees olevast taksopargist.

Saamaks ühistranspordiga kesklinna (kus asuvad ametlikud partnerhotellid) on mitu valikut.

Parim viis jõuda Radisson Park Inn Hotelli oleks kasutata uut number 4 trammiliini, mis viib su otse südalinna ja vaid mõned sammud hotellist (peatusest “Lennujaam” peatusesse “Hobujaama”). Trammiliin nr. 4 peatus asub linnapoolsel terminaliküljel. Esmaspäevast laupäevani saabub esimene tramm lennujama 5:25 ja pühapäeviti 5:45. Viimane tramm lennujaamast lahkub 00:45, mis võimaldab ka hilistel saabujatel ühistranspordiga linna jõuda.

Võid võtta ka bussi nr. 2 otse lennujaama väljumise eest ja maha astuda 5. peatuses (A. Laikmaa). Siis on vaid 5-10minutiline jalutuskäik meie partnerhotellini.

Suurhalli ja tagasi

Osalevatele sõitjatele ja pressipääsmete omanikele on luksus kasutada regulaarset liinibussi Park Inn’ist Suurhallini ja tagasi. Lisainfo väljumisaegadega on leitav hotellidest ja infovoldikutest.

Bussid

Saku Suurhalli aadress on Paldiski mnt 104b ja lähim bussipeatus on “Haabersti”. Kesklinnast Suurhallini viivad liinid 22, 42, 43 ja 46.

Uber

Kasuta Uberi äppi nagu tavapäraselt – toetavad Android ja iOS. Loo oma konto kasutades krediitkaarti või PayPali ja sõidu maksumus võetakse sihtpunkti jõudes automaatselt. Peale sõitu saadetakse sulle kviitung.

Bolt

Telli Bolt takso Tallinnas – kiire, mugav, odav. Sobib nii IOS, kui ka Android seadmetele.

Takso

Mõned tavatakso telefoninumbrid (võib olla ka minibusse – uuri lisa!)
Maksta saab kaardiga või sulas.

Tallink Taxi (+372) 640 8921
Tulika Taxi (+372) 612 0000
Taxi 24 (+372) 640 8927
Rohkem valikuid siin.