Osta pilet

PARK INN BY RADISSON MERITON CONFERENCE & SPA HOTEL

Park Inn by Radisson Meriton  Conference & Spa hotell asub Tallinna kesklinnas, Vanalinna ja Toompeavahetus läheduses. Lisaks on vaid jalutuskäigu kaugsel Telliskivi Loomelinnak, mis pakub erinevaiddisainerpoode, põnevaid toiduelamusi ning palju tänavakunsti. Hotellis on kokku 465 kaasaegset ja stiilsettuba, 12 konverentsiruumi, vee- ja saunakeskus, spordiklubi ning avar jõusaal. Kõik toad on varustatud kohvija tee tegemise võimalusega, külmkapiga, konditsioneeriga ning tasuta Wifiga. Lisaks pakub meie omakohvik Mademoiselle ka maitsvaid hõrgutisi.

 

Majutuse eripakkumine märksõnaga SIMPLE SESSION:

Tubade hinnad:

Majutus Standardtubades:
Ühekohaline tuba -49€ / öö
Kahekohaline tuba – 50€ / öö

 Superior klassi tuba:
Ühene tube -55€ / öö
Kahene tuba – 60€ / öö 

Toa hind sisaldab: rikkaliku buffee hommikusööki, vee & saunakeskuse kasutamist 07:00-22:00, jõusaalikasutamist 07:00-23:00, tee ja kohvi valmistamise võimalust, Wifi internetiühendust, käibemaksu 9 %.

Broneeri tuba

IBIS TALLINN CENTER HOTEL

IBIS Tallinn Center hotel ei ole vaid äsjaehitatud, see on modernne ja stiilne. Asudes Tallinna kesklinnas, pakub see suurepärast mugavust. IBIS Tallinna hotell asub rahulikul tänaval, kuid sel on siiski suurepärane ühendus transpordiliinidega – bussijaam on vaid 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel; lennujaam ja  sadam asuvaid vaid 10-minutilise sõidu kaugusel.

Erihinna saamiseks saada e-mail:
HA9N7-RE@ACCOR.COM

Salasõna: SIMPLESESSIONS2021

Erihind kehtib: 16-22.08.2021

Tubade hinnad:

Single room:
54€ / öö

Double room:
62€ / öö

Premium tuba saunaga:
84€ / öö

Toa hinnas sisaldub buffee hommikusöök, wifi ja KM.
Broneeri tuba