SEPTEMBER 20–26, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● SEPTEMBER 20–26, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● SEPTEMBER 20–26, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● SEPTEMBER 20–26, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ●
Ürituse alguseni:

00 : Päeva

00 : Tundi

00 : Minutit

00 Sekundit

Võta ühendust
Osta pilet

Simple Session toimub sel korral taas suvel

Simple Sessioni rahvusvahelised tegevused tutvustamaks Tallinnat ja Eestit atraktiivse turismisihtkohana on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt (200 000 eurot kolme aasta peale 2020-2022).


Aasta oodatuim tänavaspordisündmus Simple Session on tagasi suure suvise festivalina 11. ja 12. juunil Põhja-Tallinna uues kohtumispaigas Põhjala kultuuritehases.

Simple Session on tagasi suure suvise festivalina 11.-12. juunil elust pulbitsevas Põhjala kultuuritehases. Endise kummikuvabriku vallutavad mitmeks päevaks maailma parimad BMX-ratturid ja rulamehed. See põnev, värske ja tuure koguv paik Koplis toob tänavaspordi võistlused fännidele lähemale – Simple Session läheb tagasi oma juurte ja suvise tänavaspordi tuuma juurde.

Sadakond maailma parimat BMX-ratturit ja rulatajat üle ilma ning kohalik ratta ja skeidi koorekiht läheb vastamisi Nate Wesseli kujundatud 600 ruutmeetrisel uhiuuel võistlusväljakul. 

Põhjala tehase saalidesse ja hoovi kerkib lahe festivali väliala koos minirämbi jämmi, erivõistluste, kinoseansside, meie partnerite mitmesuguste tegevuste ja muheda suve-hängiga. Sissepääs festivali välialale on kõigile tasuta.

Loomulikult ei puudu Simple Sessioni nädalavahetusest kuulsad eel- ja järelpeod ning kontserdid, mis toimuvad neljapäevast pühapäevani 9.-12.06. Tule ja saa osa Simple Sessioni suurejoonelisest tänavasõidu eri-festivalist Põhjala tehases! 


MIS TOIMUB?

  • 100+ maailma parimat BMX tänavasõiduratturit ja rulatajat
  • Kaks päeva meelierutavaid võistlusi Nate Wesseli kujundatud 600m2 uhiuues skatepargis
  • Tänavasõidu ja parima triki võistlused
  • Neli päeva pidusid ja kontserte (N-P 9-12.06 – piletid saadavad eraldi ja varsti)
  • Festivali väliala, koos minirämbi võistluste ja meie partnerite mitmesuguste tegevustega (sissepääs tasuta)
  • Tänavavõistlused ja jam’id K-N 8-9.06 Vabaduse väljakul, Viru Keskuse Hämariku treppidel ja asukohtades üle linna
  • Avatud sessioonid ja mini-üritused (13.06 – piletid saadaval eraldi)

Eesti üks enim rahvusvahelist kõlapinda leidnud tähtsündmus Simple Session on järjepidevalt toimunud juba üle 22 aasta, olles sellega maailma üks pikaajalisem elamusspordivõistluste seeria. Simple Session on aastatega kasvanud Tartu kohalikust võistlusest ekstreemspordi maailma kultusürituseks, meelitades igal aastal Eestisse järjest suuremal arvul välisvõistlejaid ja kuulsamaid BMXi rattureid  ja rulatajaid ning jõudes veebi, televisiooni ja trükisõna vahendusel miljonite fännideni üle maailma.

Simple Session on elamusterohke nädalavahetus täis enneolematut vaatemängu ligi kahesajalt tippratturilt ja rulatajalt rohkem kui 30 riigist igast maailma otsast. Simple Sessioni alati uuel ning massiivsel võistlusväljakul saab kaasa elada rula ja BMXi absoluutsete tippude, aga ka Eesti ja meie lähiriikide parimate meeletule sõidule. Võistlust saadab sütitav meeleolu ning mõnus atmosfäär, mis kandub üritustele üle linna. Simple Session ning sellega seotud ettevõtmised on olnud Eesti tänavaspordi veduriks juba üle 20 aasta ning koos nendega on üles kasvanud mitu põlvkonda Eesti elamusspordi fänne. Simple Session on olnud algusest peale rohkem kui võistlused spordiareenil, see kannab endas kaasas kogu nende alade kultuuri laia spektrit, tuues fännideni filmifestivalid ja esilinastused, ajakirjad ja väljaanded, näitused, töötoad ning ühissõidud linnatänavatel. Simple Session on üle maailma sõprade kokkusaamine ning see on teinud Eestist vähemalt kord aastas ekstreemspordi maailma meka.