AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ●
Ürituse alguseni:

00 : Päeva

00 : Tundi

00 : Minutit

00 Sekundit

Osta pilet

Simple Session 23 skatepargi disain!

Simple Session 2023 naaseb kolmandat korda Põhjala tehasse – endisesse kummitehasesse, mis on muutunud Põhja-Tallinna kultuurielu pärliks.

Sündmuse staariks on uhiuus 800-ruutmeetrine park, mis sisaldab käsipuid, ledge‘sid ja bänke, olles täiuslik paik street-sõitjatele. Lisaks leidub siin ka quarterpipe’sid ning teisi raadiusega rämpe, mis panevad naeratuse näole pargisõidu fännidele. Disaini eest vastutab legendaarne Nathan Wessel, kes on juba 17 aastat rõõmustanud meid võistlusparkidega, mis sobivad kõigile – kiiruse nautijatele, tehnikagurmaanidele, rulatajatele ja ratturitele.

Park sisaldab mitmeid unikaalseid takistusi ja elemente, mida sa oma kodukoha pargist naljalt ei leia. See on täiuslik kooslus panemaks kokku nii suuremaid trikke igasuguste kombinatsioonidega, kui ka väga tehnilisi tänavasõidumanöövreid. Hea punktiskoori saavutamiseks peab oskama neid elemente omavahel ühendada ning leidma pargist uusi sõiduliine. Uus park pakub nautimisrõõmu nii osalejatele kui ka publikule.