AUGUST 16–21, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● AUGUST 16–21, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● AUGUST 16–21, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ● AUGUST 16–21, 2023 IN PÕHJALA FACTORY & LOCATION AROUND TALLINN ESTONIA ●
Ürituse alguseni:

00 : Päeva

00 : Tundi

00 : Minutit

00 Sekundit

Võta ühendust
Osta pilet

Simple Session 22 skatepargi disain!

Simple Session 2022ks oleme tagasi Põhjala tehases – vanas kummitehases, millest on saanud Põhja-Tallinna kultuurielu pärl. Uhiuus 800 ruutmeetrine park sisaldab endas käsipuid, ledge‘sid ja bänke ning on street-sõitjate tõeline maiuspala. Aga samuti quarterpipe’sid ja muid raadiusega rämpe, mis toovad naeratuse näole ka pargivõluritele.

Disaini taga on üks ja ainus legendaarne Nathan Wessel, kes juba 16. aastat on meid pühitsenud võistluspargiga, mis sobib kõigile – kiirusehuntidele, tehnilistele sõitjatele, rulatajatele ja ratturitele. Park sisaldab obstaakleid ja elemente, mida sa oma kodukoha pargist naljalt ei leia ja see on täiuslik kooslus panemaks kokku nii suuremaid trikke igasuguste kombinatsioonidega, kui ka väga tehnilisi tänavasõidumanöövreid.  Seetõttu saab park olema ühtemoodi väga nauditav kõigile, nii sõitjatele, kui ka publikule.