AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ● AUGUST 21–25, 2024 IN COMB FACTORY & LOCATION AROUND TARTU ESTONIA ●
Ürituse alguseni:

00 : Päeva

00 : Tundi

00 : Minutit

00 Sekundit

Osta pilet

Oled valmis? Simple Session on kuulus selle poolest, et nädalal, mil Tallinnas on maailma parimad rula- ja BMX-sõitjad, tuletab festival end kõikjal meelde. Üks tänajämmide mõtteid on tuua rambivalgusesse legendaarsed tänavasõidu kohad ja muuta linn elavaks. Sel aastal kohtume enne vägevaid finaalvõistlusi Skoone Bastionil, Vabaduse väljakul, Tour d’ÖÖ sõidul ja mitmetel eelpidudel.

KOLMAPÄEV, 20.09 – Skoone Bastion DIY skatepark Street Jam

Järjekordne eepiline Simple Session 23 saab alguse järgmisel kolmapäeval, 20. septembril enneolematu üritusega Skoone Bastioni DIY rulapargis. Tule vaata, kuidas BMX-rattaga mäest alla kihutatakse ja kiiruse peale sõidetakse.

Märgi kalendrisse ja näeme kolmapäeval SIIN.

NELJAPÄEV, 21.09 – Simple Session x Visit Estonia Street Jam
Neljapäeval, 21. septembril alustavad profid treeningutega Põhjala võistlusväljakul ning õhtul toimub Vabaduse väljakul tänavasõit, kus rula- ja BMX-tipud näitavad, millega hakkama saavad, kui neile on ette pandud näiteks Tartu Kaarsilla koopia.

Leia tee Vabaduse väljakule.

REEDE – ülemaailmne autovaba päev ja Tour d’ÖÖ
Päeval on profid trennis, õhtul toimub aga maailma autovaba päeva puhul populaarne ja tuhandeid rattureid kaasav Tallinn Bicycle Week X Tour d’ÖÖ grupisõit.

Pane end kirja SIIN.

Kolmapäevast pühapäevani toimuvad legendaarsed Simple Sessioni peod
Õhtuti lülitu peorežiimile. Vaata peoprogrammi SIIT.

Järgmisel nädalal on Tallinnas ka Blood Wizard X Thrasher tiim eesotsas Chris Gregsoniga, kes filmib Tallinna spottides rulafilmi. Hoia silmad lahti ja võid näha ägedaid sõitjaid hulle trikke tegemas.

Põhivõistlusele, nädalavahetusel toimuvatele finaalidele saabudes vaata ka Simple Session teemalist fotonäitust, mis kajastab eepilisi hetki läbi aastate. Erinevate fotograafide esitletud 26 fotot annavad edasi ürituse meeleolu.

Laupäeval ja pühapäeval toimuva Simple Sessioni põhipäevadele saad pileti Piletitaskust.