Red Bull TV Osta pilet

James Threlfall

Instagram: @jamesthrelfall

Vanus: 27

Pärit: Suurbritannia, Bath, England

Sponsorid: Element, Theeve, Modus, Skate Warehouse, Minirig, Juno

Stance: Regular

Tele- ja raadiosaatejuht | Rulataja | MBE (Member of British Empire)

Pärast esimese Tony Hawk Playstation videomängu väljatulekut 1999. aastal, James Threlfall jäi rulatamisest ideest sõltuvusse. 6 aastat hiljem, olles ise 12, võttis ta lõpuks viimase sammu oma enda rula ostmiseks ning sealt alates tema armastus selle vastu ei ole vaibunud.

Saades jalanõude ja jookide sponsoreid 15-aastaselt, James muutus kiirelt Ühendkuningriigis tuntud tegijaks. 18-aastaselt allkirjastas ta lepingu Briti elamusspordi riidefirmaga Animal, kes nimetas teda üheks riigi kõige progressiivsemaks rulatajaks.

Jamesil on alati olnud tagaplaanil kirg olla saatejuht kaamera ees ning tema edu ekstreemspordis on ka selleni viinud. Pärast lühikesi rolle erinevates spordisaadetes, James viis oma karjääri järgmisele tasemele töötades Coca Cola ja Sky reklaamides.

2017. aastal sai James oma enda telesarja “Now Boarding” läbi AMC Network’i, seda näidatakse kanalil Extreme Sports enam kui 50 riigis üle maailma.

Tema edu aina kasvab – 2018. aastal oli ta saatejuhiks mitmetel Red Bull’i otseülekannetel, ühel BBC Three vaimse tervise filmil ja ka VICE’i ürituste otseülekannetel.

2019. aastal sai ta Briti kuningannalt esimese rulatajana autiitli noorte huvide seismise eest ning tulevik näib olevat tema jaoks helge.

Videod

Tulemused

Võistlus Stiil Koht
Simple Session 2015 Rulasõit 29
Simple Session 2016 Rulasõit 30
Simple Session 2018 Rulasõit 35
Simple Session 2020 Rulasõit 53