Red Bull TV Osta pilet

Hinnatud telesaatejuht ning kuningannalt aumärgi saanud rulataja, 26-aastane inglane James Threlfall külastab tänavu taas Simple Sessionit.

Pärast rulalegend Tony Hawki esimese Playstation videomängu väljatulekut 1999. aastal jäi eelkooliealine James Threlfall hoobilt rulatamise ideest sõltuvusse. Kuus aastat hiljem, olles ise alles napilt 12-aastane, tegi poiss lõpuks otsustava sammu ning ostis endale rula – sellest ajast saadik on väga andekaks sportlaseks võrsunud mehe armastus spordiala vastu üha kasvanud.

Saades jalanõude ja jookide sponsoreid 15-aastaselt, James muutus kiirelt Ühendkuningriigis tuntud tegijaks. 18-aastaselt allkirjastas ta lepingu Briti elamusspordi riidefirmaga Animal, kes on nimetanud teda üheks riigi kõige progressiivsemaks rulatajaks.

Jamesil on alati olnud tagaplaanil kirg olla saatejuht kaamera ees ning tema edu ekstreemspordis on ka selleni viinud. Pärast lühikesi rolle erinevates spordisaadetes, James viis oma karjääri järgmisele tasemele töötades Coca Cola ja Sky reklaamides. 2017. aastal sai James oma enda telesarja “Now Boarding” läbi AMC Network’i, seda näidatakse kanalil Extreme Sports enam kui 50 riigis üle maailma. Tema edu aina kasvab – 2018. aastal oli ta saatejuhiks mitmetel Red Bull’i otseülekannetel, ühel BBC Three vaimse tervise filmil ja ka VICE’i ürituste otseülekannetel. 2019. aastal sai ta Briti kuningannalt esimese rulatajana autiitli noorte huvide seismise eest ning tulevik näib olevat tema jaoks helge.

 

 

Andekat noormeest näeb juba 8. veebruaril Saku Suurhallis võistlemas ja ühtlasi ka võistluseid teleülekandes kommenteerimas.